Zasłony uszyte na miarę jako dopełnienie wnętrza

Decydując się na zakup firan lub zasłon, należy zadbać o to, by tworzyły spójność z wnętrzem. Zasłony stanowić mogą funkcję praktyczną, jak również dekoracyjną. W przypadku doboru tkaniny, znaczenie ma kolor, faktura, wzór, jak i gatunek materiału.

Aktualnie, zasłony stanowią hit w dekoracji wnętrz. Cieszą się dużą popularnością ze względu na możliwość dozowania ilości wpadającego światła, zapewniając prywatność domownikom. Zasłony blokujące promienie słoneczne powinny być grube, odporne na uszkodzenia i odporne na gniecenie oraz blaknięcie.

Podczas zimy, warto sięgnąć po grubsze zasłony, które są w stanie zatrzymać ciepło, co pozwoli cieszyć się przytulnym wnętrzem. Trzeba jednak wziąć pod uwagę, że konieczne jest posiadanie masywnego i stabilnego karnisza, który można zakupić w naszym Salonie w Kłobucku.

Dlaczego warto wybrać zasłony szyte indywidualnie?

Zasłony na wymiar cieszą się bardzo dużą popularnością. Choć w sklepach internetowych i stacjonarnych znaleźć możemy wiele gotowych modeli, coraz częściej wybierane są dekoracje tekstylne pod wymiar. Wykonywane są one pod indywidualne potrzeby i preferencje. W przypadku nieoczywistych wymiarów ciężko znaleźć jest idealnie dobrane zasłony. Te uszyte na miarę na pewno sprostają oczekiwaniom, pięknie prezentując się w każdym oknie.

Wyjątkowy materiał z kolekcji EVA MINGE

Prezentowane zasłony uszyte zostały z materiału z kolekcji EVA MINGE skierowanej do najbardziej wymagającej grupy klientów. Ekskluzywna tkanina, która nadaje elegancji wnętrzu. Zasłony z tych tkanin zapierają dech w piersiach w każdym pomieszczeniu.

Zapraszamy do Salonu, gdzie znajdziecie Państwo bardzo duży wybór ekskluzywnych tkanin i profesjonalne doradztwo.