Najgorętsze trendy wnętrzarskie – jesienna aura w Kłobucku

Etniczne wzory, odcienie ziemi, etniczne i zwierzęce wzory- to trend, który powraca co roku w okresie jesiennym.

Odcienie zieleni

Zieleń powraca każdej jesieni pod inną postacią. Była butelkowa zieleń, wojskowa zieleń, khaki. Aktualnie hitem jest łączenie wszystkich tych odcieni. Najlepiej łączyć ją z szarością, czernią, bądź żółtymi odcieniami. Nowoczesnym rozwiązaniem będzie połączenie zieleni z granatem.

Przytulne lampy

Lampy w owalnym, okrągłym kształcie, z jednym bądź kilkoma kloszami to zawsze świetny wybór na zbliżające się długie wieczory. Ciepły odcień wprowadzi przyjemną atmosferę. Transparetne szkło daje mocne i przejrzyste światło, szkło mleczne- rozproszone oraz delikatne. Fakturowana powierzchnia pasuje do klasycznych wnętrz, a gładka do nowoczesnych.

Zwierzęcy print- nie tylko w wersji glamour

Zwierzęce desenie nie są zarezerwowane jedynie dla odważnych. Elementy te można przemycić za pomocą akcesoriów i dodatków z motywem zwierzęcym. Mogą to być na przykład poduszki dekoracyjne, doniczka, wazon czy abażur lampy. Dodatki te sprawią, że wnętrze nabierze pazura, unikając kiczu.

Z serii zrób to sam

Rzemiosło wiedzie swój prym w najnowszych trendach. Powracają ręcznie robione prace, między innymi drewniane meble, które dzięki dopracowanym żłobieniom nadają im niepowtarzalny wygląd.