Kornelia Salon Firan – czyli twojefirany.pl – rzemiosło artystyczne na najwyższym poziomie

Salon Firan „Kornelia”, wychodząc naprzeciw potrzebom Klientów, prócz stacjonarnych punktów sprzedaży, prowadzi również internetowy sklep twojefirany.pl.

Firma posiada wieloletnie doświadczenie, które ukształtowało jej strategie i idee działania. Choć asortyment Salonu zawiera bogaty wybór produktów już gotowych, to indywidualne zamówienie klientów są jej specjalnością. Z pracowni firmy wychodzą stylowe, starannie wykonane elementy dekoracji okiennych, takie jak firany, zasłony oraz sznury dekoracyjne.


Artystyczne rzemiosło, a nie masowa produkcja

Firmowe salony oferują wszelkiego rodzaju ozdoby i akcesoria dekoracyjne, a nawet galanterię użytkową. Produkty wykonywane są z najwyższą starannością i dbałością o szczegóły, łącząc funkcjonalność z walorami estetycznymi. Stąd o profilu marki mówić można w kategoriach sztuki użytkowej i rzemiosła artystycznego.

Internetowy sklep twojefirany.pl został podzielony na kategorie, by ułatwić użytkownikom sprawne poruszanie się pomiędzy działami.

Klarownie, prosto, przejrzyście – komfortowa przestrzeń nie tylko do zakupów

Przejrzysta kompozycja widoku sklepu ułatwia odnajdywanie przedmiotów lub kategorii, które najbardziej interesują odwiedzającego. Liczne odniesienia i inspiracje są dodatkowym atutem, narzędziem potrzebnym przy uważnym i starannym podejściu do aranżacji własnego domu. Prócz produktów, sklep oferuje bazę przydatnej wiedzy i garść inspiracji, umieszczanych na łamach bloga.


Twojefirany.pl – produkty

Dział produktów podzielony został na podkategorie pod względem pomieszczeń, w których produkty najlepiej spełnią swoje funkcje oraz ze względu na sam rodzaj produktów. Tak oto, urządzając dajmy na to sypialnię, nie musimy przeszukiwać setek stron – wystarczy wejść w podkategorię „Sypialnia”, by z łatwością przeglądać artykuły, które mogą się przydać do dekoracji tego typu wnętrza. Prócz sypialni, wyróżniono też salon, kuchnię oraz łazienkę.

Ze względu na rodzaj produktów podzielono je na: meble, oświetlenie, firany i zasłony, rolety
i karnisze
, dekoracje, okazjonalne, dla dzieci oraz nowości.

Twojefirany.pl – pracownia

Ten dział przeznaczony jest dla osób chcących zamówić idealnie skrojone pod swoje potrzeby i gust produkty. Samodzielnie wybrać można materiał i krój np. zasłon i perfekcyjnie dopasować je pod względem wymiaru. Oczywiście specjaliści z Salonu Firan „Kornelia” chętnie pomogą w wyborze materiału, by jak najlepiej spełniał określone funkcje.

Bo zawsze warto skorzystać z licznych promocji

Poszukiwacze okazji będą zapewne usatysfakcjonowani odwiedzając działy „Promocja” oraz „Outlet”. Najwyższej jakości produkty są nieraz dostępne w naprawdę niskich cenach. Dodatkowo sklep oferuje rabat na pierwsze zakupy oraz prowadzi akcję pt. „Produkt tygodnia”, w której promuje wybrany artykuł ze swej oferty.

Salon Firan Kornelia – miły i profesjonalny kontakt

Przy wyborze produktów, materiałów, z których produkty mają zostać wykonane i w wielu innych kwestiach – zawsze można liczyć na pomoc specjalistów „Kornelii”.

Wszelkie pytania i wątpliwości kierować można do Salonu drogą elektroniczną poprzez formularz kontaktowy (a także e-mail i profile społecznościowe), telefonicznie i oczywiście bezpośrednio
w Salonie firmowym.